Rodzaje / przeznaczenie łazienki

Dobierz wyposażenie

Dobierz wyposażenie

Dochodzimy do najtrudniejszej chwili: przed nami decyzja o stylu łazienki. Warto zastanowić się nad takim doborem wyposażenia, by jego poszczególne elementy doskonale ze sobą współgrały, tworząc harmonijne i wysmakowane wnętrze.
Ustal funkcje łazienki

Ustal funkcje łazienki

Wyposażenie łazienki służy nam przez długie lata, dlatego warto dokładnie przemyśleć do czego będziemy wykorzystywać łazienkę i w jaki sposób mogą się zmienić nasze wymagania w ciągu najbliższych kilku lat. Czy nasza rodzina się powiększy?
Salon łazienkowy

Salon łazienkowy

Salon kąpielowy może stać się miejscem, w którym nie tylko dbamy o higiene ale także z przyjemnością spędzamy czas.
Salon kąpielowy

Salon kąpielowy

Salon kąpielowy może stać się miejscem, w którym po prostu z przyjemnością spędzamy czas. Duża powierzchnia daje niemal nieograniczone możliwości aranżacji wnętrza. Pozwala także podzielić łazienkę na strefy użytkowe: sanitarno-kąpielową i wypoczynkową.
Średnia łazienka

Średnia łazienka

W łazience średniej wielkości nie jesteśmy ograniczeni niewielką przestrzenią, możemy więc wydzielić w niej kąciki funkcjonalne – kąpielowy, sanitarny czy wypoczynkowy.Uzyskanie ciekawej aranżacji ułatwi zastosowanie niskich ścianek czy różnych kolorów
Mała łazienka

Mała łazienka

Mała łazienka nie musi oznaczać rezygnacji z wygody i luksusu. Na poczucie komfortu ma wpływ przede wszystkim dobrze dobrane wyposażenie i sposób jego rozmieszczenia.
Łaznienka w bloku

Łaznienka w bloku

Problemem w łazience znajdującej się we wspólnym pionie są odgłosy dochodzące z łazienek sąsiadów i szpecące pomieszczenie rury.
Łazienka w domu jednorodzinnym

Łazienka w domu jednorodzinnym

Budując domek jednorodzinny warto wcześniej zaprojektować ilość i wielkość pomieszczeń przeznaczonych na łazienkę.
Prywatność   |   Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010-2014 Sanitec KOŁO Sp. z o.o.
YouTube Facebook
Infolinia  +48 801 17 17 17